Теләче Информ

27 - 28 сентябрь көннәрендә "Батыр" спорт комплексында үткән кул көрәше ярышларының нәтиҗәләре билгеле булды (+ФОТОЛАР)

27 һәм 28 сентябрь көннәрендә "Батыр" спорт комплексында Теләче балалар һәм яшүсмерләр спорт мәктәбе, балалар сәламәтләндерү үзәге белән берлектә районыбыз мәктәпләрендә укучы балалар арасында кул көрәше буенча район беренчелеге үткәрелде. Әлеге язмада сез 27 һәм 28 сентябрь көннәрендә үткәрелгән ярышларның нәтиҗәләре белән таныша аласыз, шулай ук 28 сентябрь көнне уздырылган...

27 һәм 28 сентябрь көннәрендә "Батыр" спорт комплексында Теләче балалар һәм яшүсмерләр спорт мәктәбе, балалар сәламәтләндерү үзәге белән берлектә районыбыз мәктәпләрендә укучы балалар арасында кул көрәше буенча район беренчелеге үткәрелде.

Әлеге язмада сез 27 һәм 28 сентябрь көннәрендә үткәрелгән ярышларның нәтиҗәләре белән таныша аласыз, шулай ук 28 сентябрь көнне уздырылган ярышлардан фотоларны карый аласыз. 27 сентябрь көнне узган ярышлардан фотоларны биредән карап була.

27 сентябрь көнне уздырылган ярышларның нәтиҗәләре

27 сентябрь көнне 2002-2004 елларда туган егетләр һәм кызлар кул көрәштерде. Бу көнне ярышта барлыгы 12 мәктәптән 158 укучы катнашты:

Теләче - 20

Алан - 13

Олы Мәтәскә - 12

Шармыш - 13

Сауш - 8

Олы Нырсы - 19

Узяк - 16

Иске Җөри - 11

Баландыш - 14

Кече Кибәхуҗа - 8

Югары Кибәхуҗа - 11

Олы Мишә - 13

27-се көнне ярышта катнашкан укучылар арасында призлы урыннар түбәндәгечә бүленде:

2002 - 2004 елларда туган кызлар арасында:

40 кг:

1 место - Фаляхова Лейсан Б.Нырсы

2 место - Закирова Язиля Алан

3 место - Саляхова Зиля Б.Нырсы

45 кг:

1 место- Домолазова Еатерина Б.Мёша

2 место - Гарипова Адиля Баландыш

3 место - Сунеева Ильсина Б.Нырсы

50 кг:

1 место- Шайхутдинова Резеда Тюлячи

2 место -Гайнутдинова Тансылу Б.Нырсы

3 место - Гайнуллина Йолдыз Б.Мёша

55 кг:

1 место-Давлетшина Айзиля Ст.Зюри

2 место -Юсупова Резеда Баландыш

3 место - Шарафиева Лейсан Алан

60 кг:

1 место-Хайрутдинова Ильсияр Б.Нырсы

2 место -Аскарова Адиля М.Кибякози

3 место - Михеева Наталья Шармаши

70 кг:

1 место- Шаймарданова Лейсан В.Кибякози

2 место -Иргалиева Фируза Ст.Зюри

3 место - Хакимуллина Аделя Тюлячи

+70кг:

1 место - Гараева Зухра Ст.Зюри

2 место - Сайфуллина Ландыш Узяк

3 место - Гафиатуллина Альбина Тюлячи

2002 - 2004 елларда туган егетләр арасында:

45 кг.

1 место -Хусаинов Ильмир Алан

2 место -Гарипов Рузиль Алан

3 место- Мухаметшин Фарит Баландыш

50 кг:

1 место -Фасхиев Салават Баландыш

2 место -Киямов Азат Сауш

3 место- Камалов Ильмир Узяк

55кг:

1 место - Халилов Рамзиль Б.Нырсы

2 место - Николаев Эрик Узяк

3 место - Камалиев Ильхам Б.Метески

60 кг:

1 место -Башкиров Николай Шармаши

2 место -Шакиров Карим Тюлячи

3 место- Усманов Идель В.Кибякози

65 кг:

1 место -Гараев Салават Тюлячи

2 место -Баев Ильфир Узяк

3 место- Газизов Мунир Алан

70 кг:

1 место -Давлетов Руслан Тюлячи

2 место -Иглепов Василий Б.Мёша

3 место- Ахметгараев Алмаз Алан

+70 кг:

1 место -Зарипов Багир Тюлячи

2 место -Галиуллин Ильдар Алан

3 место- Сайфуллин Тагир Тюлячи

Гомумкоманда урыннары:

1 урында - Теләче мәктәбе

2 урында - Олы Нырсы мәктәбе

3 урында - Алан мәктәбе

Җиңүче командаларга дипломнар тапшырылды.

Ярышларны уздыруда Үзәк авылыннан ИП Гильмутдинов Айнур спонсорлык ярдәмен күрсәтте.

28 сентябрь көнне уздырылган ярышларның нәтиҗәләре

28 сентябрьдә "Батыр" спорт комплексында Теләче балалар һәм яшүсмерләр спорт мәктәбе балалар сәламәтләндерү үзәге белән берлектә 1999-2001 елларда туган егетләр һәм кызлар арасында кул көрәше буенча район беренчелеген үткәрде.

Бу көнне ярышта барлыгы 11 мәктәптән 128 укучы катнашты:

Теләче - 23

Алан - 14

Реклама

Олы Мәтәскә - 10

Шармыш - 2

Сауш - 2

Олы Нырсы - 19

Үзәк - 10

Иске Җөри - 14

Югары Кибәхуҗа - 13

Олы Мишә - 13

Шәдке - 8

Призлы урыннар түбәндәгечә билгеләнде:

Кызлар арасында:

45 кг:

1 место -Халилова Диляра Тюлячи

2 место-Закирова Гульдания Б.Нырсы

3 место-Мухаметзянова Гузелия Б.Мёша

50 кг:

1 место -Галявиева Алиса Ст.Зюри

2 место-Сахипова Фарида Сауш

3 место-Мавлиева Зиля Тюлячи

55 кг.:

1 место -Залялеева Эльвина Узяк

2 место-Секарина Милена Тюлячи

3 место-Хабибуллина Илюза Алан

60 кг.

1 место -Касимова Айсылу Б.Нырсы

2 место-Хабирова Гульфина Алан

3 место-Шакурова Фируза Б.Мёша

65 кг:

1 место -Фазуллина Гузель Алан

2 место-Белоусова Виктория Тюлячи

3 место-Яковлева Ангелина Б.Нырсы

70 кг:

1 место -Мифтахова Гульгена Б.Мёша

2 место-Гильманова Динара Тюлячи

3 место-Меньшова Анастасия Б.Нырсы

+70 кг:

1 место -Закирова Лейсан Б.Мёша

2 место-Галиуллина Айгуль Алан

3 место-Шаяхметова Дина Тюлячи

Егетләр арасында:

50 кг.:

1 место -Кутдусов Айнур Тюлячи

2 место-Галяветдинов Ильмир Б.Нырсы

3 место-Фаляхов Табрис Б.Нырсы

55 кг:

1 место - Аскаров Нияз Тюлячи

2 место - Сафин Нияз Алан

3 место - Сагитов Инсаф Б.Метески

60 кг:

1 место - Валиев Ильфат Б.Мёша

2 место - Кадыров Самат Алан

3 место - Гарипов Ильзир Алан

65 кг:

1 место - Гайнуллин Айназир Б.Мёша

2 место - Гарифуллин Данис Узяк

3 место - Шакиров Риназ Б.Нырсы

70 кг.:

1 место - Аркадьев Николай Шармаши

2 место - Тимергалиев Ильназ Б.Нырсы

3 место - Кыямов Риназ Шадки

75 кг.:

1 место -Багманов Нияз Б.Нырсы

2 место-Саетов Алмаз Ст.Зюри

3 место-Арсентьев Владислав Шармаши

80 кг:

1 место - Галяветдинов Радиф Б.Нырсы

2 место - Шалканов Артур Б.Метески

3 место-Хамматов Алмаз Тюлячи

+80 кг:

1 место -Галлямов Рамиль Тюлячи

2 место-Гильфанов Сирин Б.Метески

3 место-Валимухаметов Ильнар Б.Мёша

Гомумкоманда урыннары:

1 урында - Теләче

2 урында - Олы Нырсы

3 урында - Олы Мишә мәктәбе

Җиңүче командаларга дипломнар тапшырылды.

Ике көн нәтижәләре буенча:

1 урында-Теләче

2 урында-Олы Нырсы

3 урында-Алан урта мәктәбе командалары.

Әлеге командаларга кубоклар тапшырылды.

Ярышларны уздыруда Үзәк авылыннан ИП Гильмутдинов Айнур спонсорлык ярдәмен күрсәтте.

Иң мөһим һәм кызыклы язмаларны Татмедиа Telegram-каналында укыгыз


Нравится
Поделиться:
Реклама
Комментарии (0)
Осталось символов: