Теләче Информ

6 октябрь көнне "Батыр" спорт комплексында узган армрестлинг (кул көрәше) ярышларының нәтиҗәләре

6 октябрь көнне “Батыр” спорткомплексында “Теләче” балалар һәм яшүсмерләр спорт мәктәбе балалар сәламәтләндерү үзәге, “Олимп” яшьләр үзәге белән берлектә 2001-2003, 2004-2006 елларда туган егетләр һәм кызлар арасында кул көрәше буенча район беренчелеген үткәрде.

Ярышта барлыгы 11 мәктәптән  207 укучы катнашты.

2001-2003 елгы кызлар арасында урыннар түбәндәгечә билгеләнде:
- үлчәү авырлыклары буенча:

45 кг: 1 место – Саляхова Зиля             Б.Нырсы
     2 место- Закизянова Адиля           Б.Нырсы
     3 место- Нигматзянова Алина    Ст.Зюри

50 кг: 1 место – Шайхутдинова Резеда  Тюлячи
     2 место- Гайнуллина Йолдыз       Б.Меша
     3 место-   Халилова Динара         Б.Нырсы

55 кг: 1 место – Мавлиева Зиля               Тюлячи
     2 место- Давлетшина Айзиля         Ст.Зюри
     3 место- Гаязова Диляра                Б.Нырсы

60 кг: 1 место – Мухаметшина Гульфина  Б.Метески
     2 место-  Ибатуллина Ризаля           Б.Метески
     3 место- Хузина Гульфина               Б.Нырсы

65 кг: 1 место – Хабирова Гульфина         Алан
     2 место-  Фаттахова Раиля               Тюлячи            
     3 место- Гайнутдинова Тансылу      Б.Нырсы

70 кг: 1 место – Нуруллина Айсина          Тюлячи
2 место- Хакимуллина Аделя          Тюлячи
3 место- Имамиева Гулина              Ст.Зюри

+70 кг: 1 место – Иргалиева Фируза            Ст.Зюри
       2 место- Гараева Зухра                     Ст.Зюри
       3 место- Гильмутдинова Адиля      Ст.Зюри

2001-2003 елгы егетләр арасында:
- үлчәү авырлыклары буенча:

50 кг: 1 место – Хусаинов Ильмир               Алан
2 место- Иванов Антон                       Б.Нырсы
3 место- Гурьянов Эдуард                  Тюлячи

55 кг: 1 место – Фасхиев Салават                 Баландыш
2 место- Кутдусов Айнур                  Тюлячи
3 место- Якупов Айнур                      Тюлячи

60 кг: 1 место – Галяветдинов Ильмир         Б.Нырсы
2 место-  Вахитов Искандер                Ст.Зюри
3 место- Алимов Альмир                    Тюлячи

65 кг: 1 место – Миннекаев Айнур                 ВКК
2 место-  Халилов Рамзиль                   Б.Нырсы
3 место- Николаев Эрик                       Узяк

70 кг: 1 место – Хасаншин Айтуган               Тюлячи
2 место-  Камалов Ильмир                   Узяк
3 место- Гаялиев Алмаз                        Ст.Зюри

75 кг: 1 место – Закиев Динар                         Тюлячи
2 место- Шакиров Риназ                         Б.Нырсы
3 место- Баев Ильфир                             Узяк

80 кг: 1 место – Шалканов Артур                   Б.Метески
2 место- Гараев Салават                         Тюлячи
3 место- Усманов Идель                         ВКК

+80 кг: 1 место – Зарипов Багир                      Тюлячи
  2 место- Арсентьев Владислав            Шармаши
  3 место- Тимербаев Ильнар                 Тюлячи

2004-2006 елгы кызлар арасында:
- үлчәү авырлыклары буенча:
40 кг: 1 место – Муликова Дина            М.К.К.
     2 место-    Хузина Рамзия            Узяк
     3 место-    Зиганшина Румия        Ст.Зюри

45 кг: 1 место –  Шагиева Диляра            М.К.К.
     2 место-    Ганина Юля            М.К.К.
     3 место-    Шаймарданова Алия        ТСОШ

50 кг: 1 место – Хузина Рания            Узяк
     2 место-    Садриева Галия            Сауш
     3 место-    Фаляхова Алсу            ТСОШ

55 кг: 1 место – Степанова Лейсан            Узяк
     2 место-    Низамиева Руфина        Б.Нырсы
     3 место-    Колбасова Ксения        Шармаши

60 кг: 1 место – Шакирова Раниза            Б.Нырсы
     2 место-    Колбасова Елена            Шармаши
     3 место-  Халиуллина Язгуль        Алан

70 кг: 1 место – Измайлова Вероника        Узяк
2 место- Мубаракшина Гульназ        Узяк
3 место- Сафина Гузель            Б.Нырсы

+70 кг: 1 место – Давлетова Индира        ТСОШ
       2 место- Зайнутдинова Зарина        ТСОШ
    
2004-2006 елгы егетләр арасында:
- үлчәү авырлыклары буенча:

45 кг: 1 место – Гаязетдинов Расуль        В.К.К.
     2 место-  Сафин Инсаф            Алан
     3 место- Закиров Данияр            М.К.К.

50 кг: 1 место –Давлетшин Марсель            В.К.К.
2 место- Гайнутдинов Ильнур        Сауш
3 место- Гарифуллин Камиль            Ст.Зюри

55 кг: 1 место – Шарипов Нурислам            Б.Нырсы
2 место- Газизов Разиль            В.К.К.
3 место- Вахитов Ислам            Ст.Зюри

60 кг: 1 место – Белоусов Никита            ТСОШ
2 место-  Фатыхов Динар            Узяк
3 место- Шарипов Динар            Б.Меша

65 кг: 1 место – Зайнуллин Рамис            Б.Нырсы
2 место- Давлетшин Раиль            Алан
3 место- Шайдуллин Тимур            ТСОШ

70 кг: 1 место – Галимов Ильназ            В.К.К.
2 место- Зайнетдинов Сайдаш        Алан
3 место- Арсентьев Вадим            Шармаши

+70 кг: 1 место –Фахертдинов Рузиль        В.К.К.
  2 место- Елизаров  Владислав        ТСОШ
  3 место- Шигабиев Альмир            Узяк

2001-2003 нче елгылар арасында гомумкоманда урыннары:

1 урында- Теләче

2 урында- Олы Нырсы

3 урында- Иске Җөри урта мәктәбе

2001-2003 нче елгылар арасында гомумкоманда урыннары:

1 урында – Теләче

2 урында – Югары Кибәхуҗа

3 урында – Үзәк урта мәктәпләре.

Җиңүчеләргэ грамота һәм медальләр тапшырылды.

Җиңүче командалар Кубок белән бүләкләнде.

Ярышлар барышын сез биредә куелган фотолардан күрә аласыз.

Мәгълүмат Теләче балалар һәм үсмерләр спорт мәктәбеннән алынды

Нравится
Поделиться:
Реклама
Комментарии (0)
Осталось символов: