Теләче Информ

«Батыр» спорт комплексында Бөек Ватан сугышында Җиңүнең 77 еллыгына багышланган реаль көрәш буенча ачык турнир булып узды

Бүген, ягъни 21 май көнне «Батыр» спорт комплексында Бөек Ватан сугышында Җиңүнең 77 еллыгына багышланган реаль көрәш буенча ачык турнир булып узды.

Барлыгы 91 катнашучы көч сынашкан  ярышта Татарстан Республикасының бөтенләй реаль көрәш федерациясе президенты Хәлилов Тарлан Ариф улы һәм Теләче муниципаль районы Башкарма комитеты җитәкчесенең социаль мәсьәләләр буенча урынбасары Гыйниятуллин Динар Сәит улы катнашты. Ярышларда Казан, Нократ Аланы, Питрәч, Теләче, Лаеш шәһәрләреннән командалар катнашты. 

 

По итогам игр, призовые места заняли следующие игроки:

Среди мальчиков 6-7 лет

- весовой категории до 21 кг:

1 место – Федоров Артем (Пестрецы)

2 место – Яруллин Самир (В.Поляны)

3 место – Ахметзянов Расуль (Тюлячи)

-  весовой категории до 24 кг:

1 место –  Тангаев Артем (Леки 116)

2 место – Петров Игнат (Леки 116)

3 место – Сабитов Эдуард (Леки 116)

- весовой категории до 27 кг:

1 место – Мурзаев Александр (Леки 116)

2 место – Насыбуллин Амиль (Леки 116)

3 место – Куршин Савелий (В.Поляны)

- весовой категории до 30 кг:

1 место – Майсурадзе Захар (Тюлячи)

2 место – Абдулгалимов Рамазан (Пестрецы)

3 место – Чиженков Олег (Пестрецы)

- весовой категории 30+ кг:

1 место – Поливин Данил (Пестрецы)

2 место – Латипов Риваль (Тюлячи)

- весовой категории 50 кг:

1 место – Кирюшин Ярослав (Пестрецы)

 

Среди девочек 6-7 лет

- весовой категории до 27 кг:

1 место –Касимова Индира (Тюлячи)

2 место –Габдельганиева Камилла (Тюлячи)

 

Среди мальчиков 6-7 лет

- весовой категории до 24 кг:

1 место –Исаев Станислав (Леки116)

2 место –Шангараев Карим (Леки 116)

3 место –Кузьмин Андрей (В.Поляны)

- весовой категории до 27 кг:

1 место –Зарипов Нияз (Леки 116)

2 место –Ласков Владислав (Тюлячи)

3 место –Киселев Роман (Тюлячи)

 

- весовой категории до 30 кг:

1 место – Хасанов Зуфар (Пестрецы)

2 место –Потапов Ильгизар (Пестрецы)

- весовой категории до 35 кг:

1 место – Сунгатуллин Салават (Пестрецы)

2 место –Дубровин Илья (Леки 116)

3 место – Каримуллин Булат (В.Поляны)

 

- весовой категории до 40 кг:

1 место – Скорняков Аскар (Леки 116)

2 место – Ибрагимов Адель (Тюлячи)

3 место –Фатыхов Булат (Тюлячи)

Среди девочек 8-9 лет

- весовой категории до 33 кг:

1 место – Киселева Анастасия (Тюлячи)

2 место –Трофимова Сафира (Тюлячи)

3 место –Алексеева Кристина (Тюлячи)

- весовой категории до 50 кг:

1 место –Трофимова Амира (Тюлячи)

2 место –Шамсиева Эзалина (Тюлячи)

Среди  юношей 10-11 лет

- весовой категории до 29 кг:

1 место –Ислямов Марат (Леки 116)

2 место –Леонтьев Константин (Леки 116)

3 место –Гирфанов Тимур (Тюлячи)

-  весовой категории до 33 кг:

1 место – Мурзаев Антон (Леки 116)

2 место – Кандалин Карим (Леки 116)

3 место – Мухамеджанов Артем (В.Поляны)

- весовой категории до 37 кг:

1 место – Сабитов Марк (Леки 116)

2 место –Афлятунов Карим (Леки 116)

3 место –Беззубов Артем (Пестрецы)

-  весовой категории до 42 кг:

1 место – Фахрутдинов Ислам (Леки 116)

2 место – Пантелеев Лев (Леки 116)

3 место – Каримов Данияр (Леки 116)

-  весовой категории до 47 кг:

1 место – Миронов Илья (Леки 116)

2 место – Гребнев Матвей (Леки 116)

3 место – Садыков Ильдан (Тюлячи)

-  весовой категории до 47 + кг:

1 место – Низамеев Аскар (Леки 116)

2 место – Багров Глеб (Тюлячи)

3 место – Чирков Даниил (В.Поляны)

 

Среди девочек 10-11 лет

-  весовой категории до 36 кг:

1 место – Ибрагимова Айсылу (Тюлячи)

2 место – Колесникова Кира (В.Поляны)

3 место – Ибрагимова Лютфия (Тюлячи)

-  весовой категории до 40 кг:

1 место – Рахматуллина Илдина (Тюлячи)

2 место – Гаврилова Анастасия (Пестрецы)

3 место – Камалиева Камила (Тюлячи)

Победители и призеры соревнований были награждены грамотами и медалями.

Иң мөһим һәм кызыклы язмаларны Татмедиа Telegram-каналында укыгыз


Нравится
Поделиться:
Реклама
Комментарии (0)
Осталось символов: